Marie Eriksson

Leverantörsreskontra

021-480 45 05

marie@vbrand.se

Johan Eriksson

Utbildning/SBA/Säcksystem/Brandlarm

021-480 45 00

johan@vbrand.se

Lennart "Lelle" Eriksson

Första Hjälpen-produkter/Brandskydd

021-480 45 03

lelle@vbrand.se

Per Persson

Brandskydd/Utrymning/Utbildning/SBA

021-480 45 06

per@vbrand.se

 

Emelie Ström

Administration/Ekonomi/SBA

021-480 45 01

emelie@vastmanlandsbrandservice.se

Tony Johansson

Brandskydd/Utrymning

021-480 45 04

tony@vastmanlandsbrandservice.se

Joacim Ålebo

Tekniker/Släcksystem/Brandlarm

021-480 45 02

joacim@vastmanlandsbrandservice.se

Mikael Björklöv

Tekniker/Släcksystem

0760-510 184

mikael@vbrand.se

Hi-Fog Sverige Hifog Hi Fog montera service serva underhåll sprinkler vattendimma högt tryck

Västmanlands Brandservice AB

info@vbrand.se

021-70 778

Brandredskap-m-skugga.png

FÖRSTA HJÄLPEN

UTRYMNING

DOKUMENTATION/

KONSULTATION

SKYLTAR/

MARKERINGAR

UTBILDNING

BRANDREDSKAP