Marie Eriksson

Leverantörsreskontra

0762-109 329

marie@vastmanlandsbrandservice.se

Johan Eriksson

Utbildning/SBA/HI-FOG/Brandlarm

0760-510 182

johan@vastmanlandsbrandservice.se

Lennart "Lelle" Eriksson

Första Hjälpen-produkter/Brandskydd

0760-510 042

lelle@vastmanlandsbrandservice.se

Per Persson

Brandskydd/Utrymning/Utbildning/SBA

0760-510 164

per@vastmanlandsbrandservice.se

 

Emelie Ström

Administration/Ekonomi/SBA

0760-510 613

emelie@vastmanlandsbrandservice.se

Tony Johansson

Brandskydd/Utrymning

0760-510 469

tony@vastmanlandsbrandservice.se

Joacim Ålebo

Tekniker/HI-FOG/Brandlarm

0760-519 650

joacim@vastmanlandsbrandservice.se

Hi-Fog Sverige Hifog Hi Fog montera service serva underhåll sprinkler vattendimma högt tryck

Västmanlands Brandservice AB

info@vastmanlandsbrandservice.se

021-70 778

Brandredskap-m-skugga.png

FÖRSTA HJÄLPEN

UTRYMNING

DOKUMENTATION/

KONSULTATION

SKYLTAR/

MARKERINGAR

UTBILDNING

BRANDREDSKAP